Záhradná technika Šupa

MenuZáhrada, les, komunálne strojeNovinkyAkcieAktualityPožičovňa kosačiek, krovinorezyServis kosačiek, krovinorezov, malotraktorov, motorových pílPredajcovia záhradnej technikyKontakty - Marián Šupa, Veľké KostoľanyDealerská časťMenu

Šupa Technika

Predajňa záhradnej techniky Šupa
Vítame Vás na web-stránke firmy Marián Šupa!

Firma Marián Šupa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. Od začiatku svojej existencie sa zaoberá predajom malej poľnohospodárskej techniky pre záhradu, les a komunálnu sféru.

Naša firma vyrába malotraktory, predáva záhradnú techniku ako sú napr. kosačky, krovinorezy , mulčovače, vertikulátory, rotavátory, plotostrihy, postrekovače, lesnú techniku ako napr. motorové píly, štiepačky dreva a komunálnu techniku, ako napr. komunálne traktory, malotraktory, fukáre a vysávače, motorové kosačky, komunálne stroje od všetkých renomovaných svetových značiek, ktoré sa zaoberajú výrobou záhradnej techniky.

Na všetky stroje u nás zakúpené vykonávame v našom odbornom servise o rozlohe 250 m2 všetky záručné a pozáručné opravy a dodávku náhradných dielov.

Radi Vám poradíme, aký stroj a na aké práce je vhodný do Vašej záhrady, parku či lesa a poskytneme Vám vyskúšanie si stroja v ideálnych podmienkach v našom areáli.

Tešíme sa na Vašu osobnú návštevu!

Fotogaléria predajne Marián Šupa vo Veľkých KostoľanochPredajňa záhradnej, lesnej a komunálnej techniky Predajňa záhradnej, lesnej a komunálnej techniky Predajňa záhradnej, lesnej a komunálnej techniky Predajňa záhradnej, lesnej a komunálnej techniky

Katalóg produktov 2012

Katalóg záhrada, záhradná technika

Komunálna technika Kubota

Komunálna technika Kubota

Briggs & Stratton

Briggs & Stratton

Stiga

Stiga