Záhradná technika Šupa

MenuZáhrada, les, komunálne strojeNovinkyAkcieAktualityPožičovňa kosačiek, krovinorezyServis kosačiek, krovinorezov, malotraktorov, motorových pílPredajcovia záhradnej technikyKontakty - Marián Šupa, Veľké KostoľanyDealerská časťMenu

Traktory predná riaditeľná náprava AGT › AGT 850 NR

AGT 850 NRAGT 850 NR

Traktory AGT sú výsledkom 40 rokov skúseností, vývoja a výskumu spoločnosti Agromehanika vo výrobe poľnohospodárskych strojov. Sú klasifikované ako špecializované kompaktné traktory. V súčasnej dobe sú k dispozícii traktory s motormi s výkonom od 30 do 60hp. Na požiadanie môžu byť vybavené ochrannou kabínou, ktorá zvyšuje bezpečnosť používateľov ako aj komfort pri práci, pretože môže byť vybavená klimatizáciou a kúrením. Široký sortiment ďalších pracovných zariadení umožňuje univerzálne použitie a extrémnu flexibilitu traktorov AGT. Medzi hlavné výhody traktorov AGT patrí vysoká kvalita, spoľahlivá prevádzka a prijateľné ceny.

Traktory AGT predstavujú univerzálne traktory využívané na kosenie a zber trávy, ďalej v oblasti ovocinárstva a vinohradníctva ako aj na svahoch, na ktorých je zabezpečená vysoká stabilita vďaka nízkemu ťažisku. Predná náprava umiestnená za motorom umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti medzi obidvomi nápravami pri používaní prídavných zariadení a lepšiu priľnavosť na vozovku. 15° oscilácie prednej nápravy zabezpečuje 100% kontakt všetkých štyroch kolies s vozovkou aj na hrboľatom povrchu. Stály pohon kolies 4x4 umožňuje perfektnú priľnavosť v každej situácii. K dispozícii je taktež široký výber pneumatík, vďaka čomu je zabezpečená vysoká flexibilita využitia traktorov AGT.

Traktory série AGT 850 boli klasifikované ako horské traktory, špeciálne upravené na prevádzku po strmých svahoch, ktoré dosahujú sklon 40° a viac. Sú vybavené novým štvorvalcovým preplňovaným motorom s výkonom 50hp.

Nové motory EURO III

Úsporné a ekologické štvortaktné motory Lombardini s výkonom 50hp a ľahkým prístupom k motoru, chladiacemu systému a k batérii traktora.

Pohon 4x4

Zabezpečuje pefektnú priľnavosť traktora na vozovku v každej situácii a obsahuje hydraulický posilňovač riadenia predných kolies.

Hydraulický systém riadenia

Hydraulický valec umiestnený na prednej náprave.

Synchronizovaná prevodovka 12/12

Obsahuje24 prevodových stupňov a to 12 vpred a 12 vzad s možnosťou jednoduchej zmeny smeru.

Kotúčové brzdy olejovom kúpeli

Zabezpečujú dostatočnú brzdnú silu, pretože traktor bol navrhnutý na prácu na svahoch. Zvýšila sa spoľahlivosť bŕzd a na druhej strane sa znížili náklady na ich údržbu.

Uzávierka diferenciálu

Vďaka uzávierke diferenciálu je menšia pravdepodobnosť prešmykovania kolies na klzkom povrchu. Elektro hydraulická uzávierka diferenciálu na predných aj na zadných kolesách. Umožňuje rýchle a komfortné zareagovanie na meniace sa pracovné podmienky.

Zdvýhací systém

Zadný trojbodový záves so silou zdvihu až 1100 kg. Poskytuje dostatočný výkon, bez ohľadu na to aké zariadenie chcete použiť, s dostatočným počtom hydraulických rozvádzačov s rýchlospojkami a zadným vývodovým hriadeľom s 540 alebo 750 ot/min. Nastaviteľná dľžka zdvíhania ramien. Taktiež možnosť inštalácie aj predného trojbodového závesu so silou zdvihu až 300 kg s dostatočným počtom hydraulických rozvádzačov s rýchlospojkami a predným vývodovým hriadeľom s 1000 ot/min, ktorý je na požiadanie.

Kabína

Zabezpečuje dodatočnú bezpečnosť a komfort pri práci s výborným výhľadom. Ďalej chráni proti poveternostným vplyvom, proti hluku, prachu a chladu. Taktiež obsahuje pracovné svetlá, predné a zadné stierače, možnosť otvorenia predného, zadného a bočných skiel a ventilačný systém s vykurovaním.

Horský rozšírený model so šírkou až 193cm

Bol navrhnutý pre bezpečnú prácu na horských svahoch so sklonom 40° a viac, pričom traktor s kabínou sa prevráti až pri 51° a bez kabíny až pri 60°. Má upravenú a rozšírenú štruktúru s dlhšou hnacou hriadeľou s ešte nižším ťažiskom a širšími diskami, ktoré zabezpešujú lepšiu stabilitu.

 

Technická špecifikácia

Motor Lombardini LDW 2204
Výkon kW/HP 35kW / 50HP
Max. otáčky motora (ot/min) 3000
Objem valcov (cm3) 2199
Chladenie vodou
Počet valcov 4
Prevodovka synchronizovaná 3-stupňová, 4 hlavné synchr. stupne
Náhon 4x4 permanentný
Počet rýchlostí 12 vpred / 12 vzad
Rozsah rýchlosti km/hod 3 rozsahy (plazivý, pracovný, cestný) 1,2 až 30
Pneu predné - štandard 7,5x16
Pneu zadné - štandard 7,5x16
Pneu voliteľné 7,5x18 / 8,25x16 / 31x15,50 - 15
3-bodový záves predný na požiadanie
3-bodový záves zadný áno
Ot. vývodového hriadeľa predný na požiadanie 1000 ot/min
Ot. vývodového hriadeľa zadný 540/750 ot/min
Zdvíhacia sila - predný záves 300 kg
Zdvíhacia sila - zadný záves 1100 kg
Brzdy mechanické kotúčové v oleji
Diferenciál predný predná uzávierka diferenciálu zapínaná el. -hydraulicky
Diferenciál zadný zadná uzávierka diferenciálu  zapínaná el. -hydraulicky
Riadenie  predná riadená náprava s posiľňovačom
Výkon hydraulického čerpadla 18 l/min
Prevádzkový tlak hydrauliky 180 bar
Kúrenie na požiadanie
Objem palivovej nádrže 21 l
Polomer otáčania 4,6 m
Hmotnosť 1200 kg
Reverzné riadenie o 180° nie
Svahová dostupnosť do 45°
Pracovná šírka 1930 mm
Video AGT 850 NR


Obj. kód: