Záhradná technika Šupa

MenuZáhrada, les, komunálne strojeNovinkyAkcieAktualityPožičovňa kosačiek, krovinorezyServis kosačiek, krovinorezov, malotraktorov, motorových pílPredajcovia záhradnej technikyKontakty - Marián Šupa, Veľké KostoľanyDealerská časťMenu

Traktory kĺbové AGROMEHANIKA-AGT › AGT 835

AGT 835AGT 835

Traktory AGT sú výsledkom 40 rokov skúseností, vývoja a výskumu spoločnosti Agromehanika vo výrobe poľnohospodárskych strojov. Sú klasifikované ako špecializované kompaktné traktory. V súčasnej dobe sú k dispozícii traktory s motormi s výkonom od 30 do 60hp. Na požiadanie môžu byť vybavené ochrannou kabínou, ktorá zvyšuje bezpečnosť používateľov ako aj komfort pri práci, pretože môže byť vybavená klimatizáciou a kúrením. Široký sortiment ďalších pracovných zariadení umožňuje univerzálne použitie a extrémnu flexibilitu traktorov AGT. Medzi hlavné výhody traktorov AGT patrí vysoká kvalita, spoľahlivá prevádzka a prijateľné ceny.

Traktory AGT predstavujú univerzálne traktory využívané na kosenie a zber trávy, ďalej v oblasti ovocinárstva a vinohradníctva ako aj na svahoch, na ktorých je zabezpečená vysoká stabilita vďaka nízkemu ťažisku. Predná náprava umiestnená za motorom umožňuje rovnomerné rozloženie hmotnosti medzi obidvomi nápravami pri používaní prídavných zariadení a lepšiu priľnavosť na vozovku. 15° oscilácie prednej nápravy zabezpečuje 100% kontakt všetkých štyroch kolies s vozovkou aj na hrboľatom povrchu. Stály pohon kolies 4x4 umožňuje perfektnú priľnavosť v každej situácii. K dispozícii je taktež široký výber pneumatík, vďaka čomu je zabezpečená vysoká flexibilita využitia traktorov AGT.

Motory

Úsporné a ekologické štvortaktné motory Lombardini s výkonom 37hp a ľahkým prístupom k motoru, chladiacemu systému a k batérii traktora.

Hydraulický systém riadenia

Hydraulický valec nainštalovaný v otočnom kĺbe, vybavený bezpečnostným systémom na obmedzenie rozsahu otáčania kolies.

Štandardná "H" prevodovka

Obsahuje 9 prevodových stupňov a to 6 vpred a 3 vzad s možnosťou jednoduchej zmeny smeru.

Uzávierka diferenciálu

Vďaka uzávierke diferenciálu je menšia pravdepodobnosť prešmykovania kolies na klzkom povrchu. Mechanické zapnutie uzáverky páčkou.

Zdvýhací systém

Zadný trojbodový záves so silou zdvihu až 890 kg. Poskytuje dostatočný výkon, bez ohľadu na to aké zariadenie chcete použiť, s dostatočným počtom hydraulických rozvádzačov s rýchlospojkami a zadným vývodovým hriadeľom s 540 alebo 1000 ot/min. Nastaviteľná dľžka zdvíhania ramien. Taktiež možnosť inštalácie aj predného trojbodového závesu so silou zdvihu až 300 kg s dostatočným počtom hydraulických rozvádzačov s rýchlospojkami a predným vývodovým hriadeľom s 1000 ot/min, ktorý je na požiadanie.

Kabína

Zabezpečuje dodatočnú bezpečnosť a komfort pri práci s výborným výhľadom. Ďalej chráni proti poveternostným vplyvom, proti hluku, prachu a chladu. Taktiež obsahuje pracovné svetlá, predné a zadné stierače, možnosť otvorenia predného, zadného a bočných skiel a ventilačný systém s vykurovaním.

 

Technická špecifikácia:

Motor Lombardini LDW 1603
Výkon kW/HP 27kW / 37HP
Max. otáčky motora (ot/min) 3000
Objem valcov (cm3) 1649
Chladenie vodou
Počet valcov 3
Prevodovka mechanická, bez synchrónu
Náhon 4x4 permanentný
Počet rýchlostí 6 vpred / 3 vzad
Rozsah rýchlosti km/hod 2,1 až 22
Pneu predné - štandard 7,5x16
Pneu zadné - štandard 7,5x16
Pneu voliteľné 7,5x18 / 8,25x16 / 31x15,50 - 15
3-bodový záves predný na požiadanie
3-bodový záves zadný áno
Ot. vývodového hriadeľa predný na požiadanie 1000 ot/min
Ot. vývodového hriadeľa zadný 540/1000 ot/min
Zdvíhacia sila - predný záves 300 kg
Zdvíhacia sila - zadný záves 890 kg
Brzdy mechanické bubnové smerové
Diferenciál predný predná uzávierka diferenciálu
Diferenciál zadný -
Riadenie  kĺbové, hydraulické
Výkon hydraulického čerpadla 18 l/min
Prevádzkový tlak hydrauliky 180 bar
Kúrenie na požiadanie
Objem palivovej nádrže 21 l
Polomer otáčania 3,8 m
Hmotnosť 1138 kg
Video AGT 835


Obj. kód: