Záhradná technika Šupa

MenuZáhrada, les, komunálne strojeNovinkyAkcieAktualityPožičovňa kosačiek, krovinorezyServis kosačiek, krovinorezov, malotraktorov, motorových pílPredajcovia záhradnej technikyKontakty - Marián Šupa, Veľké KostoľanyDealerská časťMenu

Rosiče ťahané › AGP 600 EN

AGP 600 ENAGP 600 EN

Jedná sa o stroje modernej konštrukcie určené na ošetrovanie vínnej révy, sadov a ostatných špeciálnych kultúr rosením pesticídnymi a nepesticidními prípravkami, uvedenými v platnom zozname povolených prípravkov na ochranu rastlín. Svojím technickým riešením rosiče AGP zaručujú presné dávkovanie a tým dokonalý postrek rastlín vo forme hmly. Dochádza tak k rovnomernému naneseniu postrekovacej látky na všetky časti rastlín. Regulovateľné lopatky ventilátora dodávajú najvhodnejšie množstvo vzduchu na ošetrované rastliny. Nádrže rosičov vyrobené z kvalitného polyetylénu. Rosiče sú ďiaľkovo mechanicky ovládané z kabíny vodiča.

Ťahané rosiče AGP 600 EN sú osadené polyetylénovou nádržou, ktorá má nádrž preplachu a nádrž na umývanie rúk. Výkonné čerpadlá dokážu vyvinúť dostatočnú litráž a tlak, ktorý je usmerňovaný veľmi presným regulátorom tlaku PR6 F/3. Rosiče sú vybavené dvojitým držiakom trysiek s protiodkvapovým ventilom a keramickými tryskami od LECHLER , ALBUZ. Dalším praktickým prvkom je „Y“ záves, ktorý slúži k udržovaniu stopy za traktorom.

sipka čerpadlo PA 1250
sipka výkon čerpadla 120 l/min
sipka tlak čerpadla 50 MPa
sipka priemer ventilátora 825 mm
sipka doporučený výkon traktora 32 - 72 kW
sipka filtrácia- nalievacie sito, sací filter
sipka kapacita ventilátora 16 000-48 000 m3/h
sipka možnosť ovládania elektromagnetickým ventilom
sipka regulácia ventilátora nastavením lopatiek
sipka max. počet otáček 540 ot/min
sipka objem nádrže 600 l
sipka otáčky ventilátora 2000 ot./min
sipka pneumatiky 225 x 75 R 15
sipka počet trysiek 12
sipka pohon čerpadla kardanom
sipka pohon ventilátora klinovým remeňom -odpojiteľný
sipka miešanie v nádrži tryskou
sipka pripojenie za traktor II. kategórie
sipka regulátor tlaku PR-6F/1+1
sipka trysky Albuz, Lechler
sipka výstupná rýchlosť vzduchu 12-32 m/sObj. kód: