Záhradná technika Šupa

MenuZáhrada, les, komunálne strojeNovinkyAkcieAktualityPožičovňa kosačiek, krovinorezyServis kosačiek, krovinorezov, malotraktorov, motorových pílPredajcovia záhradnej technikyKontakty - Marián Šupa, Veľké KostoľanyDealerská časťMenu

Roľba na ľad › Roľba BRA 180

Roľba BRA 180


Roľba BRA 180

Stroj na úpravu ľadovej plochy BRA 180 je vhodný na úpravu ľadu všetkých menších mobilných klzísk v interiéri aj exteriéri určených pre rekreačné účely. Svojimi rozmermi sa dostane aj na tú najmenšiu ľadovú plochu. Dodávame ho spoločne so spoľahlivým malým multifunkčným traktorom zn. Kubota, ktorý je možné využiť aj na iné účely, čo iste ocenia užívatelia pri údržbe ihrísk a celých športových areálov najmä vo vonkajšom prostredí.

Stroj sa pripája do ramien zadného trojbodového závesu traktora, kat 1. Nastavenie hĺbky rezu sa robí centrálne kľukou, ktorá je umiestnená v prednej pravej časti stroja. Nastavenie množstva vody sa robí guľovým ventilom, ktorým sa otvára a zatvára prívod vody do rozvodu vody. Intenzita polievania sa mení podľa otvorenia ventilu. Rolba môže mať elektrický ohrev vody. Medzi jednotlivými údržbami je možné do stroja napustiť vodu a túto ohriať pripojením na elektrickú sieť.

Šírka mm 1210
Dĺžka mm 800
Výška mm 1100
Pracovná šírka mm 1100
Pracovná rýchlosť max. 5km/hod
Nastavenie hĺbky noža mechanické, plynulé
Nastavenie intenzity zamentania mechanické, plynulé
Doprava snehu do zásobníku reťazový dopravník s lopatkami
Objedm zásobníku na sneh 250 Litrov
Objedm zásobníku na vodu 80 Litrov
Hmotnosť kg 180
Pohon hydraulický z traktora
Prietok oleja L/min 12.14
Pracovný tlak MPa 10
Obj. kód: