Záhradná technika Šupa

MenuZáhrada, les, komunálne strojeNovinkyAkcieAktualityPožičovňa kosačiek, krovinorezyServis kosačiek, krovinorezov, malotraktorov, motorových pílPredajcovia záhradnej technikyKontakty - Marián Šupa, Veľké KostoľanyDealerská časťMenu

Elektrické ručné náradie › Elektronické strihacie nožnice F3010 pre úpravu kopýt drobných kopytníkov

Elektronické strihacie nožnice F3010 pre úpravu kopýt drobných kopytníkovElektronické strihacie nožnice F3010 pre úpravu kopýt drobných kopytníkov

Elektronické nožnice ElectroCoup F3010 boli vyvinuté za použitia najmodernejších dostupných technológií. Vďaka univerzálnej konštrukcií a mnohým doplnkom nájdu široké uplatnenie vo vinohradníctve, ovocinárstve a pri údržbe zelene, starostlivosti o zvieratá a ďalších činnostiach.

F3010 pre úpravu kopýt drobných kopytníkov
Spoločnosť INFACO vytvorila špeciálne čepele pre strihanie kopýt drobných kopytníkov a vytvorila tak nástroj na zjednodušenie tohto prácneho úkonu, ktorý vyžaduje zručnosť, silu a trpezlivosť. Strihacia hlava pre strihanie kopýt bola navrhnutá tak, aby mohli chovatelia upravovať kopytá zvierat s čo najmenším úsilím. To robí prácu rýchlou a presnou, čo prináša aj menšie stresové vypätie zvieraťa. ElectroCoup F3010 s čepeľami pre strihanie kopýt ponúka okrem modernej pracovnej metódy aj vysokú presnosť strihu, čím značne obmedzuje riziko zranenia zvieraťa. Táto nová strihacia hlava je prispôsobená pre štandardné elektrické nožnice ElectroCoup F3010 a na želanie je možné ju vybaviť bezpečnostným systémom DSES pre zlepšenie pracovných podmienok používateľa, čím zvyšuje bezpečnosť pracovníka a produktivitu jeho práce. Sada čepelí pre strihanie kopýt umožňuje maximálne otvorenie čepelí až 62 mm a strižný priemer až 42 mm.
 
Výmenné strihacie hlavy
Tento systém umožňuje výmenu strihacej hlavy v závislosti na type práce, kterú robíte. Optimalizujte svoju investíciu jediným nástrojom, určeným pre mnoho rôznych použití.
Video Elektronické strihacie nožnice F3010 pre úpravu kopýt drobných kopytníkov


Obj. kód: