Záhradná technika Šupa

MenuZáhrada, les, komunálne strojeNovinkyAkcieAktualityPožičovňa kosačiek, krovinorezyServis kosačiek, krovinorezov, malotraktorov, motorových pílPredajcovia záhradnej technikyKontakty - Marián Šupa, Veľké KostoľanyDealerská časťMenu

Elektrické ručné náradie › Elektronické strihacie nožnice F3010 pre čistenie cesnaku

Elektronické strihacie nožnice F3010 pre čistenie cesnakuElektronické strihacie nožnice F3010 pre čistenie cesnaku

Elektronické nožnice ElectroCoup F3010 boli vyvinuté za použitia najmodernejších dostupných technológií. Vďaka univerzálnej konštrukcií a mnohým doplnkom nájdu široké uplatnenie vo vinohradníctve, ovocinárstve a pri údržbe zelene, starostlivosti o zvieratá a ďalších činnostiach.
 
F3010 pre čistenie cesnaku
Spoločnosť INFACO vytvorila špeciálne čepele pre čistenie cesnaku a priniesla tak revolúciu pre pestovateľov cesnaku. Strihacia hlava pre čistenie cesnaku bola navrhnutá za spolupráce so špecialistami v odbore. Táto nová strihacia hlava je prispôsobená pre štandardné elektrické nožnice ElectroCoup F3010 a na želanie je možné ju vybaviť bezpečnostným systémom DSES pre zlepšenie pracovných podmienok používateľa, čím zvyšuje jeho bezpečnosť a produktivitu práce. Na rozdiel od práce s bežnými nožnicami je táto sada dodávaná s čepeľou, ktorá je perfektne prispôsobená na odstránenie koreňa cesnaku a ponúka tak oveľa čistejší rez. Sada čepelí pre čistenie cesnaku umožňuje maximálne otvorenie čepelí až 60 mm a strihový priemer až 40 mm.
 
Výmenné strihacie hlavy
Tento systém umožňuje výmenu strihacej hlavy v závislosti od typu práce, ktorú robíte. Optimalizujte svoju investíciu jediným nástrojom, určeným pre mnoho rôznych použití.
Obj. kód: